چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٤٠٢-  ساعت


درباره ما

انتشارت مهر نوروز در سال 1389با مدیر مسوولی دکتر بهنام زنگی تاسیس شده است. نشر مهر نوروز با گرایش آثار فرهنگی، ادبی و هنری با هدف ایفای نقش در توسعه و تعالی فرهنگ و هنر ایران به انتشار آثار ادبی، هنری و پژوهشی در زمینه فرهنگ و هنر می‌پردازد.

با توجه به فعالیت دانشگاهی و فرهنگی هنری مدیر مسوول و همکاران این انتشارات و نیز بهره‌مندی از مشاوره و رهنمودهای کمیته‌های مشورتی نشر که از اساتید برجسته دانشگاهی و اهالی قلم هستند، رویکرد این انتشارات در تولید و ارایه کتاب، کیفی و تخصصی است. مهر نوروز برای ایفای رسالت فرهنگی خود با حمایت از کتاب اولی‌ها در حوزه ادبیات و هنر، شمار زیادی از چهره‌های مستعد این عرصه را به جامعه کتاب معرفی کرده است. «باشگاه کتاب مهرنوروز» نیز از دیگر برنامه‌های آتی این انتشارات است که تلاش خواهد داشت تا تسهیلات و خدمات ویژه‌ای برای اعضای آن ارایه کند.

انتشارات مهر نوروز با ایجاد سامانه فروش الکترونیک، امکان خرید اینترنتی کتاب و نیز مجلدات "فصلنامه پژوهش هنر" را برای مخاطبان فراهم آورده است.

مهر نوروز آماده دریافت  هرگونه پیشنهاد و انتقاد و همکاری در راستای ایجاد رابطه دوسویه با مخاطبان فرهیخته خود است. علاقمندان می توانند با عضویت در سایت و مراجعه به بخش «ارتباط با مهر نوروز» این انتشارات را در جریان دیدگاه های خود قرار دهند.


کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات مهر نوروز است© 2015